Медичне обстеження да діагностика раку | Лікування раку та пухлин системою стереотактичної радіохірургії Кібер-Ніж | КіберНіж | CyberKnife

Лечение в Германии, лечение за рубежом - Bavaria Med Service GmbH
Партнерские контакты: +49 162 428 99 52
О компании BavarMed Услуги Диагностика Клиники в Германии Врачам и Турфирмам Виза на лечение Вопрос - Заявка Контакты

КІБЕР НІЖ | КІБЕРНІЖ | CYBERKNIFE

Лікування пухлини без операції? Видалення метастазів, лікування раку та онкології без крові і болю? Не повірите, але Кібер-Ніж (CyberKnife) здатний на це!

Кібер Ніж Київ, кібер клініка Спіженка, УкраїнаХочете лікуватися на надсучасній медичній апаратурі? Будь ласка!

Якщо застосувати льотну військову термінологію, то можна сказати, що Кібер-Ніж (CyberKnife® G4) - це ас серед медичної апаратури взагалі і серед радіохірургічних систем зокрема. Це справжній холоднокровний і безжальний винищувач своїх ворогів - онкології, пухлин, раку, метастазів і деяких функціональних порушень, що заважають людині спокійно жити, працювати і насолоджуватися життям.

Не поспішайте ховати себе і переживати, якщо вам діагностували онкологічне захворювання. У вас ще є шанс вилікувати його без крові і болю, особливо, якщо воно ще недостатньо поширилося.

Будь-яка людина, яка дізнається, що у неї рак або пухлина, здригнеться від жаху двічі. Перший раз, коли їй стане відома ця неприємна новина, а вдруге, коли їй відкриється перспектива лікування у вигляді трепанації черепа для видалення пухлини головного мозку або відкритої операції з лікування ракової пухлини (вкл. метастази) у внутрішніх органах або хребті (спинному мозку). Поспішаємо вас заспокоїти, тому як Кібер-Ніж легко впорається з цим онкологічним переліком проблем без тривалої госпіталізації, уникаючи відкритої хірургічної операції і за короткий час!

Радіохірургічне лікування онкологічних (ракових) захворювань, видалення пухлин і метастазів Системою роботизованої стереотаксичної радіохірургії Кібер Ніж (CyberKnife ® G4) у нашій клініці без відкритої хірургічної операції має базову вартість в 12.000, що на порядок менше пропозицій інших подібних онкологічних центрів за кордоном. Для порівняння - ціна лікування Кібер-Ножем в США становить близько 20.000 доларів.

Кібер клініка Спіженка, Кіберніж в Києві 

Авторитет клініки також підтверджує і те, що вона є акредитованим представником від центрів лікування раку CyberKnife відомої Всесвітньої асоціації Cyberknife Society. Це також означає, що в будь-який час лікарі клініки можуть легко отримати допомогу та консультацію своїх колег зі всього світу.

CYBERKNIFE - назва найсучаснішого досягнення технічного прогресу в світовій медицині. "Кибер Ніж", як перекладається назва цього унікального медичного приладу українською, є гармонійним поєднанням робототехніки, променевої хірургії і локальної комп'ютерної навігації. Часто Кібер-Нож плутають з системою Гамма-Ніж (Leksell Gamma Knife ®). Так, і один і другий апарати відносяться до стереотаксичної радіохірургії, але Гамма-Ніж не відноситься до роботизованої радіохірургії, а його застосування досить сильно обмежено у порівнянні з Кібер-Ножем. Іноді, як нам здається, деякі поняття підміняють навмисне. Так, доводиться зустрічатися з інформацією про те, що в Україні, Донецьку є Кібер-Ніж, хоча насправді там встановлено медичний лінійний прискорювач для променевої терапії (радіотерапії), точно такий же, по суті, який має і Київ, і НДІ Бурденко в Москві. Деякі люди вважають, що Кібер-Ніж проводить лікування раку лазером, але це теж не так.

Клініка має і своя вигідну відмінність від подібних центрів за кордоном і Європі. Річ у тім, що окрім лікування на самій установці, кібер клініка паралельно пропонує діагностику онкологічних захворювань і визначення тактики лікування в тих випадках, коли застосування Кібер Ножа виявиться неможливим. На жаль, в окремих випадках раку і онкологічних захворювань взагалі, часто і так буває. Для цілей онкологічного обстеження в клініці є комп'ютерний томограф (КТ) TSX - 031A ACTIVION Toshiba Medical Systems, а також магнітно-резонансний томограф EXCELART VANTAGE 1.5T MRI System з ATLAS та SPEEDER (псевдо Пет/ PET), що дозволяє проводити достатньо якісне медичне обстеження, онкологічну діагностику і подальше лікування раку та пухлин. Як правило, Центри Кібер Ножа за кордоном не мають своєї діагностичної бази і діагностика раку проводиться в інших спеціалізованих онкологічних центрах!

Сьогодні в клініці за допомогою апарату Кібер-Ніж успішно здійснюється лікування таких основних злоякісних і доброякісних пухлин і уражень:

  • Лікування та видалення одиничних метастазів в головний, спинний мозок, хребет і паренхіматозні органи.
  • Видалення і лікування пухлини головного мозку і очей (невриноми (шваноми слухового нерва), олігодендрогліоми, аденоми гіпофіза, гангліобластоми, анапластичні астроцитоми, гемангіобластоми, гломусні пухлини (парагангліоми), гліоми, меланоми сітківки, краніофарингіоми, мультиформні гліобластоми, менінгіоми, нейрофіброми, хондроми, епендимоми, хондросаркоми). Лікування пухлин голови та шиї (ЛОР-органів): горла, гортані, язику, трахеї, порожнини рота, раку слинних залоз, голосових зв'язок, верхнього стравоходу.
  • Лікування пухлин паренхіматозних органів (рак легенів (не дрібноклітинний), рак печінки, рак підшлункової залози, рак нирок, рак передміхурової залози (рак простати)).
  • Видалення та лікування пухлин хребта і спинного мозку (хордоми, хондросаркоми, епендимоми, хондроми, невриноми, нейрофіброматоз, астроцитоми, гемангіоми).
  • Також піддаються лікуванню такі судинні утворення як артеріовенозні мальформації, каверноми і такі функціональні порушення організму як епілепсія і невралгія трійчастого нерва.
Щоб отримати ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ лікарів онкологічної клініки, вам необхідно відправити з цієї сторінки (скористайтеся посиланнями під цим абзацем) ваші знімки МРТ, прикласти діагноз і поставити питання, що вас цікавлять. Якщо у вас великий обсяг знімків МРТ на CD диску, то буде краще, якщо ви скористаєтеся сервісом обміну файлів (наприклад, www.depositfiles.com або іншим загальновизнаним) і надішлете нам тільки посилання на архів з файлами. У достатньо короткий час лікарі-онкологи клініки Кібер Ніж розглянуть вашу медичну документацію і зможуть зробити попередній висновок про можливість лікування Кібер Ножем, про що вас повідомлять.

НАДІСЛАТИ ЗАПИТ E-MAIL

Оснащення онкологічної клініки Кібер Ніж

Кібер-Ніж в Німеччині, Кіберніж МюнхенCyberKnife® - це сучасна система роботизованої радіохірургії для безопераційного лікування раку. Революційне нововведення CYBERKNIFE (КіберНіж) полягає в комбінації особливо легкого променевого апарату, який закріплений на рухомій руці високоточного робота і спеціальній комп'ютерній навігаційній системі. Сучасна навігація допомагає роботові не тільки знайти і розпізнати пухлину, але і вдало підстроюватися до щонайменших рухів тіла хворого під час сеансу лікування. В даному випадку, немає необхідності в чіткій фіксації тіла хворого або застосування повного наркозу, як це робиться при звичайних операціях на операційному столі. Терапії CYBERKNIFE передує онкологічна діагностика пацієнта із застосуванням комп'ютерної (ПЕТ КТ) і магнітно-резонансної томографії (МРТ). По отриманих результатах лікарі-онкологи і медичні фізики прораховують інтенсивність опромінювання та кути променів, що направляються роботом-рукою. CyberKnife® (Кібер-Ніж) - єдина в світі хірургічна система, яка використовує інтелектуальну робототехніку, а перший Кібер-Ніж в Європі з'явився в Німеччині, в Мюнхені - в Європейському центрі CyberKnife. Система CyberKnife в своєму четвертому поколінні унікальним чином поєднує в собі технологію постійного контролю за зображенням з керованою комп'ютером роботизованою технікою для точного підведення радіаційної дози до необхідного місця з погрішністю менше міліметра! У системі Кібер Ніж застосовується компактний лінійний прискорювач, що прикріплений до керованої комп'ютером роботизованої руки (з 6-ма мірами свободи), щоб гарантувати точне наведення певної кількості радіаційних пучків в пухлину з безлічі різноманітних напрямів. Для точного націлювання кожного радіаційного пучка запатентована технологія контролю за зображенням порівнює рентгенівські зображення, що отримані безпосередньо під час сеансу опромінювання і заздалегідь завантажені КТ-зображення пухлини і тканини, що оточує її.

Основні напрями лікування CyberKnife

Терапія, яка пропонується кібер клінікою, призначена для лікування пухлин, злоякісних і доброякісних новоутворень головного і спинного мозку, внутрішніх органів, деяких судинних утворень і функціональних порушень. Це ультрамодерний вид безболісної хірургії в амбулаторних, практично домашніх умовах. Сеанс такої терапії триває, як правило, від 30 до 90 хвилин. Таке лікування не вимагає спеціальної підготовки, до цього наш пацієнт може спокійно поснідати і прийняти свої медикаменти. Процес терапії спостерігається лікарями за допомогою відеокамер. На відміну від традиційної операції таке "віртуальне", променеве втручання проходить безкровно, не вимагає наркозу, фіксації тіла і тривалого перебування в лікарні, а також подальшої реабілітації. Кібер Ніж - це краще, що може на сьогоднішній день запропонувати медицина в лікуванні онкології.

P.S. Мабуть, якщо б такої медичної апаратури було більше, то напевно б вдалося знизити смертність від онкологічних хвороб або зменшити погану статистику результатів їх лікування за допомогою невдалих нейрохірургічних операцій, хіміотерапії та інших не дуже сучасних і успішних методів лікування раку. Таке обладнання сьогодні необхідно в онкологічних клініках і центрах по всьому СНД - Москві, Києві, Санкт-Петербурзі (СПб), Мінську, в науково-дослідних інститутах (НДІ) в Росії (НДІ Бурденко), Україні, Білорусі та інших країнах. Кібер-Ніж (CyberKnife) у комплексі з сучасними діагностичними комплексами реально може знизити криву смертності і підняти криву на графіку, що відображає тих щасливих пацієнтів, що видужали.


Партнерские контакты:
DE: +49 162 428 99 52
E-mail:
© ВavarMed.com 2007-2010
Лечение в Германии | Лечение за границей | Лечение за рубежом | Клиники Германии | Клиники Мюнхена | Санатории и курорты Германии
Студия ABRIS.COM.UA
создание сайта, поддержка сайта,
дизайн, доменное имя, хостинг

Украинский портАл Rambler's Top100 mednavigator.ru